top of page

LIELĀ PIRTS

      Trīsstāvu viesu nams Mazās Juglas upes krastā. Tajā iespējams rīkot pasākumus līdz 30 cilvēku kompānijām (līdz 22 uzklātām gultasvietām + trīs salokāmie matrači, trīs dīvāni).

      Viesu nama pagrabstāvā ir slapjā malkas pirts, kurā ir iespējams nopērties ar slotiņām. Turpat ir izeja uz terasi, karsto kublu ar burbuļmasāžu, ierīkota izeja uz upi un pļava aktivitātēm, kā arī grils ar piederumiem. Tāpat, pagrabstāvā ir atpūtas telpa ar lielu dīvānu, divguļamo gultu un virtuves zonu (daži trauki, ledusskapis un tējkanna), atsevišķa tualetes telpa un garderobe ar dušu pie pērtuves.

      Pirmajā stāvā ir atsevišķa virtuve ar visa veida traukiem (30 viesiem), divu riņķu gāzes plīts virsmu, mikroviļņu krāsni, elektrisko tējkannu un ledusskapi ar saldētavu. Hallē (50kv.m.) ir mūzikas centrs (AUX, USB), viena sofa un ēdamgaldi. Atsevišķa tualete. Ārpusē ir plašs stāvlaukums, basketbola grozs, futbola vārti kā arī volejbola tīkls.

      Otrajā stāvā ir neliela atpūtas telpa ar stūra dīvānu un galdiņu, piecas guļamistabas (katrā četras gultasvietas) un viena tualete (duškabīne un klozetpods).

      Ūdens tiek nodrošināts no pašu īpašumā esošās akas.

bottom of page